Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ask sözleri

YazarMesaj
bozkurt genc
Yönetici
Yönetici
bozkurt genc

ask sözleri Empty
MesajKonu: ask sözleri   ask sözleri EmptyPtsi Şub. 11, 2008 4:03 am

[b] Denizdeki bütün gemilere ve Denizde yaşayan bütün insanlara,aileme ,dostlarımave bütün yabancilara.

Aslına bakarsanız bu bir mesaj,bir duadır.
Mesajım gök kubbenin yer yüzüyle birleştigi cennet mekan KUŞADASI ndaki cilliye.O da benım gibi buralı adını ve gözlerinin guzelligini bu topraklardan alıyor.onu ne kadar çok sevdigimi sizlere tarif bile edemem.yürüyüşünü konuşma seklini muhabbet edisini birseyler yerken onu seyredisim beni bilmedigim dünyalara götürüyor , galiba bunun adına sonsuz sevgi deniyor.Ona çilli diyorum ben çünkü çilleri cok güzel ,ruhunu ele veriyor,içindeki ışıgı çıkartıyor.işte buna ask deniyor galiba.

Duam sa herkesin benim tattigim aşk gibi bir aşkla tanışması ve mutlu olması.eger daum kabul olursa dünyadaki bütün suclar bütün kötülükler son bulacak ve bütün üzüntüler sona erecek.herkes mutlu olacak.
lütfen TANRIM amin...

ask sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-