Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

PAS TUTMUS GENCLIGIM

YazarMesaj
bozkurt genc
Yönetici
Yönetici
bozkurt genc

PAS TUTMUS GENCLIGIM Empty
MesajKonu: PAS TUTMUS GENCLIGIM   PAS TUTMUS GENCLIGIM EmptyCuma Şub. 15, 2008 7:27 pm

pas tutmuş gençliğimin salaşça eridiğini hissettiğim rüzgarlı bir geceyi daha bitiriyorum karanlık odamda.şu saatten sonrasını tek başıma balkonumda yaşamaya karar verdim gecenin...
bende kendimi terkettim bu akşam karar verdim düşünü öldürmeye ya boşuna...
güzel birşeyler var sende anlamadığım vazgeçemediğim şeyler var
çiçeklerin masum kokusu var sende özgürlük hissi var bilmediğim aşk şarkıları var sende gizli şiirler var kafiyesine hayran kaldığım...
işte bir günışığı var sende sanki kurtuluş var huzur var gitme der gibi sıcaklığın var...
acılar var bende bilmediğin günahlar var gelme diyorum güvenme diyorum ya sarhoşken bu yüzden sana değil ama yalanlar var bende...
ama sende birgün seversen gel benim sana geldiğim gibi sahi ben sana gelmedim hiç dimi bir kez gel desen...............
neyse seversen gel birgün cesaretim var yüzleşirim herşeyle hazırım zaten en kötüsüne bile
bul beni birgün itiraflarım var sana çıkarmam gereken günahlar var ağlayacağımız bir duvar var aramızda...
bul birgün beni sana anlatacağım o kadar çok şey varki o kadar içmemiz gereken şarap varki seninle...
birgün gel yada gel de bana o kadar çok tebessüm varki senin için sakladığım o kadar gözyaşı o kadar hasret varki...
gel bir gün güvenerek gel mutlu gel korkmadan gel gülerek gel...
zaten herşey sen bir kez daha gül diye değilmi...
bu dünya bu günkü turunu senin bir kez daha gülmen için tamamladı serçelerin her kanat çırpışında çırpındım her bebeğin ağlamasında seni andım her ezan sesinde senin için yalvardım ama artık gel...
bugün kendimi terkettim karar vermiştim ya düşünü öldürmeye boşuna...

PAS TUTMUS GENCLIGIM
1 sayfadaki 1 sayfası